Noc Biologów 2019

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Biologiczna Noc przed nami, a my znów zabierzemy Państwa w świat swoich badań, pokażemy laboratoria i odkryjemy biologiczne tajemnice.

Studenci, doktoranci i pracownicy Wydziału Biologii UG oraz pracownicy Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego i Akwarium Gdyńskiego MIR – PIB przygotowali dla Państwa 60 tematów z dziedziny biologii, które zaprezentują na 102 imprezach. W tegoroczną noc zaangażowało się ponad 250 biologów, będą oni opowiadać o swoich badaniach i pasjach, odkrywać tajemnice laboratoriów i hodowli, pokazywać to, co wydaję się niewidoczne oraz wyjaśniać to, co na co dzień jest zagadką. Pracownicy Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego i Akwarium Gdyńskiego zaprezentują mieszkańców w nieco odmiennej, nocnej odsłonie.

Aby wszyscy mogli bezpiecznie dotrzeć oraz wrócić z zajęć, Biologiczna Noc nie pokrywa się z nocą astronomiczną i rozpocznie się nieco wcześniej. Na Wydziale Biologii „Noc Biologów” rozpocznie się już o godzinie 13:00, jednak to będą to pojedyncze warsztaty skierowane do uczniów podstawówki. Na pozostałe imprezy zapraszamy od 15:00 do 20:00. O godzinie 17:00 zapraszają pracownicy Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego, a w Akwarium Gdyńskim warsztaty połączone ze zwiedzaniem rozpoczną się o godzinie 18:00.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.nocbiologow.pl