Noc Biologów 2019

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

ZAPRASZAMY NA NOC BIOLOGÓW na WYDZIALE BIOLOGII I BIOTECHNOLOGII UMCS.

Noc Biologów to ogólnopolska akcja, w ramach której na Wydziale Biologii i Biotechnologii, mieszczącym się przy ulicy Akademickiej 19, przybliżamy wszystkim zainteresowanym wiedzę biologiczną oraz warsztat pracy biologa.

Impreza obejmuje szereg imprez: wykładów, warsztatów, pokazów i zajęć laboratoryjnych itp., które mogą zainteresować każdego. Zajęcia te, mamy nadzieję, udowodnią, że biologia jest ciekawa nie tylko dla wtajemniczonych.

Niesamowicie szybki rozwój nauk związanych ze zdrowiem i kondycją człowieka, z genetyką, biotechnologią zmusza do nieustannego uzupełniania wiedzy. Świadome uczestnictwo w dyskusji nad tak gorącymi tematami jak: zapłodnienie in vitro, genetycznie modyfikowana żywność (pochodzenia roślinnego i zwierzęcego), klonowanie zwierząt hodowlanych, wymagają od nas głębokiej wiedzy biologicznej i etycznej.

Cząstkę tej wiedzy pragniemy przekazać Państwu w trakcie Nocy Biologów, a przy okazji wzbudzić u Was chęć do jej ustawicznego pogłębiania.

Zapraszamy całe rodziny, młodzież szkolną (w grupach zorganizowanych i indywidualnie), zarówno starszych, jak i młodszych mieszkańców Lublina. Zapewniamy przeżycie wspaniałego zimowego wieczoru w gronie ludzi zajmujących się na co dzień biologią.

Uczestnictwo w niektóre imprezach, ze względu na ich charakter wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc. Wykłady oraz części pokazów i laboratoriów nie wymaga rezerwacji, ale czasem z racji pojemności sal na miejsce trzeba poczekać.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.nocbiologow.pl