Nie z tej Ziemi: Asi Mina i Kwartet SONOS / koncert finałowy Festiwalu dla całych rodzin

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

SONOS leci w KOSMOS a za sterami ASI MINA.
To oznacza, że zapraszamy Was wszystkich: małych i dużych, na koncert w trakcie którego usłyszycie fragmenty znanych utworów z równie znanych filmów science-fiction w nowych aranżacjach. Będzie muzyka, opowieści, zagadki, obrazy – wszystko to, co pomoże nam oderwać się od planety Ziemi i polecieć bardzo wysokooooo, aby spotkać obce cywilizacje w odległych galaktykach.
Wędrówki i walki wśród gwiazd czyli Star Trek i Star Wars, Grawitacja, Avengers i Superman z planety Krypton, to tylko niektóre z tytułów, których motywy muzyczne usłyszymy podczas koncertu finałowego Festiwalu Książki Obrazkowej KROPKA+KRESKA. Pojawią się też inne konteksty, bo jak przy kosmiczno-dźwiękowej okazji nie zaśpiewać piosenki Gwiezdnego Chłopca o historii Majora Toma?
Nie chcemy Wam wszystkiego zdradzać, przecież KOSMOS to ciągle wielka tajemnica i właśnie dlatego tak nas wszystkich fascynuje.
Lećmy!
____________________________________________________________________
Kwartet/Załoga w składzie:
<strong>
Małgorzata Hlawsa - flet
Marta Huget-Skiba - skrzypce
Anna Grzybała - altówka
Joanna Urbańska-Mikszta – wiolonczela
Ola Skiba – wokal
</strong>
Kapitanka tego statku kosmicznego:
<strong>
Asi Mina aka Joanna Bronisławska
</strong>
artystka, muzyk, pedagog, animatorka kultury, aktywistka. Urodziła się w 1975 roku w Katowicach gdzie mieszka i pracuje. Artystka związana z wytwórnią niezależną mik.musik.! Członkini zespołów Mołr Drammaz i The Complainer, które współtworzyła z bratem Wojciechem Kucharczykiem. Solowo zadebiutowała w 2006 roku płytą „Wszystko mam!Tylko gdzie?”. Na koncie ma wiele koncertów i akcji artystycznych w kraju i za granica (m.in. OFF Festival Katowice, Opener Festival Gdynia, Ars Cameralis Katowice, Nowa Muzyka Katowice, Malta Festival Poznań, Unsound Festival Kraków, c-side Festival Izrael, SKIF San Petersburg, Subtropic Festival Miami, Puls Londyn). Od ponad 20 lat zajmuje się pozasystemową edukacją muzyczną. Prowadzi liczne autorskie warsztaty muzyczne. Lubi ludzi. Ciągle gdzieś biegnie. Dużo rozmyśla.
www.facebook.com/AsiMinaaa
<strong>
SONOS KWARTET
</strong>
to cztery osobowości, cztery różne instrumenty i temperamenty. W zespole flet swoim brzmieniem poszerza możliwości sonorystyczne grupy instrumentów smyczkowych. A grupa ta jest wyjątkowa - to trzon, znanej w Polsce i w Europie, Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy AUKSO.
http://kwartetsonos.com/

<strong>
CENA BILETU: 10 zł od każdej osoby

Czas trwania spektaklu: 60 minut

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl