New York – secrets, stories and the other cool stuff! - DBP

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny
Nowy Jork to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc na świecie. „Wielkie Jabłko”, jak nazywany jest przez Amerykanów Nowy Jork, to jedno z najbogatszych i najbiedniejszych miejsc w USA jednocześnie. Jednym z najważniejszych znaków rozpoznawczych Nowego Jorku, poza żółtymi taksówkami, Central Parkiem jest panorama Manhattanu, pełna drapaczy chmur.  

Podczas spotkania zabierzemy Was w niezwykłą podróż. Przejdziemy się Piątą Aleją do zoo w Central Parku,  poznamy szał reklam i neonów na Times Square oraz historię najważniejszego symbolu Ameryki – Statuy Wolności. Oczywiście 60 minut to za mało, żeby odwiedzić wszystkie nowojorskie atrakcje, ale wystarczy, żeby odczuć wyjątkowy klimat tej słynnej metropolii. Zapraszamy!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Obowiązują zapisy – 71-3352215; e-mail: .
W treści maila należy podać termin warsztatów, nazwę szkoły i klasę, imię i nazwisko oraz nr telefonu opiekuna grupy.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Uwaga! W czasie prowadzonych w dziale warsztatów dostęp do półek i możliwość zwrotu/wypożyczenia materiałów mogą być ograniczone.
Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl