Natasha Panko | W poszukiwaniu czarnej ikry - kryzysowe malarstwo izolacyjne

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

W poszukiwaniu czarnej ikry - kryzysowe malarstwo izolacyjne

Natasha Panko w swojej twórczości malarskiej skupia się na przedstawieniu kondycji współczesnego człowieka, w sytuacji kryzysu. Prace zaczęły powstawać podczas tegorocznego lockdownu, a sytuacja społeczno-polityczna w Europie była dla nich bezpośrednią inspiracją. Wystawa koncentruje się wokół uczucia osamotnienia, izolacji. Obrazy nie tylko ilustrują ludzi i ich emocje, ale zadają pytania dotyczące stanu człowieczeństwa dziś. Czy będąc samemu wciąż jesteśmy ludźmi? Czy możliwa jest egzystencja poza społeczeństwem i czy ma ona sens? Jak zachować równowagę między poszukiwaniem samego siebie, a byciem fair wobec „innych”.

Natasha Panko - rocznik ’86. Miłośniczka dobrego smaku, od lat zawodowo związana z gastronomią. Dyplomowana sommelierka, o winie opowie wam wszystko… po rosyjsku. Pochodzi z Białorusi, dużą część życia spędziła w Moskwie. W Polsce mieszka od roku, a jej pierwszym wyborem był Gdańsk. Podróżuje w poszukiwaniu inspiracji. Kocha modę, jej ulubieni projektanci to: Martin Margiela, Balenciaga, Jaquemus, Simone Rosha. Pierre Boncompain, Igor Moritz, Malcolm Liepke, Igor Skaletsky to artyści, którzy ją inspirują.

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu Planer. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie plama.art.pl