MY TU GRAMY! - warsztaty muzyczno-teatralne w WTL (0-3)

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

20

Włączające warsztaty teatralno-muzyczne dla dzieci od 1. miesiąca do 3. roku życia wraz z opiekunami, a także rodziców oczekujących na dziecko. Zabawy mają charakter interdyscyplinarny i czerpią z dwóch głównych źródeł: metody Emila Jaquesa-Dalcroze’a oraz doświadczeń teatru inicjacyjnego (zwanego w Polsce teatrem dla najnajmłodszych). Inspiracją w pracy nad koncepcją zajęć była także teoria uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona.

Co drugie zajęcia są współprowadzone przez choreografkę pracującą z Polskim Językiem Migowym, co jest nowatorską próbą otwarcia warsztatów muzycznych dla dzieci z dysfunkcjami słuchu poprzez przełożenie muzyki na język ciała.

Program oparty jest o autorskie, stworzone specjalnie na potrzeby cyklu kompozycje i teksty piosenek, fragmenty muzyki poważnej, w tym największe dzieła klasyczne, a także proste układy ruchowe i język migowy. Podczas warsztatów dzieci odbierają muzykę całym ciałem, czerpiąc radość ze współuczestniczenia w ruchu z opiekunami i całą grupą. Najmłodsze dzieci, nie poruszające się samodzielnie lub poruszające się w sposób nieskoordynowany, także kilkumiesięczne, mogą w pełni brać udział w działaniach ruchowych – w ramionach, w chustach czy na kolanach opiekunów.


DRODZY RODZICE I OPIEKUNOWIE!

W trakcie warsztatów nie tylko gramy i słuchamy, ale bierzemy udział w działaniach ruchowych. Dlatego też wszystkich uczestników niezależnie od wieku prosimy o wygodny i niekrępujący ruchów ubiór oraz zdjęcie obuwia przed wejściem do sali.

Koncepcja i prowadzenie warsztatów:

Monika Jeszke, Agata Cejba, Madi Rostkowska

Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsc
Biuro Obsługi Widza 71 335 49 49 / 11 / 12 
widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

Bilety: 20 zł
Czas trwania: ok. 45 min.

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl