Muzyka w naszym ogrodze cykl koncertów - spotkań z artystami

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Zapraszamy na koncerty online nagrane w naszym muzycznym ogrodzie.

PREMIERA ODCINKÓW W KAŻDY PIĄTEK O GODZ. 15:00 WWW.MUZYKAWNASZYMOGRODZIE.PL

Projekt „Muzyka w naszym ogrodzie. Cykl koncertów-spotkań z artystami” opiera się na nagraniu i nieodpłatnym udostępnieniu online koncertów kameralnych muzyki klasycznej, poprzedzonych krótką zapowiedzią prezentowanych utworów, oraz przeplecionych rozmową z instrumentalistami i wokalistami.

Nagrania zrealizowane zostały w prywatnym ogrodzie przy siedzibie Fundacji we Wrocławiu, który w tym trudnym czasie stał się naturalną przestrzenią goszczącą przepiękną muzykę, przestrzenią dającą wytchnienie , pełniącą rolę swoistego azylu.

Koncerty podzielone zostały na 7 odcinków, a każdy z nich ma swój temat przewodni. Tak jak w ogrodzie panuje różnorodność, tak my w projekcie postaraliśmy się, aby pokazać, że muzyka klasyczna też ma różne oblicza. Przypomnimy również, że kompozytorzy wielokrotnie czerpali z natury, próbując zapisać jej odgłosy czy oddać charakter całej gamy zjawisk przyrodniczych.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.muzykawnaszymogrodzie.pl