Muzyczna Noc Nadodrza

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Ach muzyka…to magia większa od wszystkiego… . Po raz kolejny zapraszamy do wspólnej podróży, w głąb muzycznego świata. Krzywy Komin wypełnią gorące brzmienia muzyki latino.  Połączenie zabawy, muzyki i edukacji zagwarantują warsztaty organizowane podczas Muzycznej Nocy Nadodrza. Zapowiada się weekend pełen wrażeń!

Przygodę w otoczeniu karaibskich dźwięków rozpoczniemy w samo południe. Miłośników dynamicznych tańców zapraszamy na bezpłatne zajęcia Salsa Cuban Fit.  To doskonała forma aktywnego relaksu. Połączenie fitnessu wraz z gorącymi kubańskimi rytmami to sposób na świetną zabawę i moc energii na cały dzień.

Na muzyczny dzień zapraszamy również dzieci. Podczas warsztatów Samograjki z recyklingu będziemy poszukiwać dźwięków na własnoręcznie skonstruowanych instrumentach. Damy upust wyobraźni zamieniając najprostsze przedmioty w kije deszczowe, kastaniety, grzechotki i bębenki. Na zakończenie wspólnie zagramy koncert melodii improwizowanych. Gwarantowana spora dawka radości i zabawy!

Dla naszych milusińskich, którzy wyrażają siebie poprzez muzykę przygotowaliśmy ofertę specjalną Muzyka dla Smyka. Podczas warsztatów zapoznamy najmłodszych uczestników z różnymi gatunkami muzycznymi, poznamy podstawowe pojęcia dotyczące muzyki, a także stworzymy własną kompozycję wygrywając ja na instrumentach perkusyjnych. Nieodłącznym elementem zajęć będzie zabawa poprzez ruch.

Dla osób, które odczują niedosyt mamy coś specjalnego. O godzinie 13:30 spotykamy się na sali, by wspólnie zatańczyć w rytm zmysłowej Bachaty, która uwolni w Was duszę prawdziwego romantyka.

Tego dnia czekają na Was również różnorodne warsztaty ze stałej oferty CRZ: zajęcia artystyczne, meblarskie i komputerowe.   To świetna okazja, by poznać sztukę kaligrafii, odnowić swój ulubiony mebel czy opanować  podstawowe funkcje programu Excel.

Dołacz do nas!

 

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl