MONITORING, EWALUACJA, OCENA. JAK PODSUMOWAĆ PROJEKT?

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Masz ogrom zapału, kreatywności i innowacyjnych pomysłów, które pragniesz przekuć w działanie? A może już prowadzisz własną działalność lub udzielasz się w NGO w obszarach kultury? Fundacja Open Mind zaprasza na kolejne bezpłatne warsztaty w ramach Pracowni Lidera Kultury, podczas których zdobędziesz skuteczne narzędzia do realizacji swoich pomysłów w sektorze kreatywnym!

Tym razem podczas warsztatu  dowiesz się, jak krok po kroku przeprowadzić końcową ewaluację oraz rozliczenie projektu. Poznasz potencjalne problemy, na które należy zwrócić uwagę od początku planowania działań projektowych. Zdobędziesz wiedzę, dzięki której przejdziesz przez ten proces w sposób świadomy i kompetentny! Dostrzeżesz również, że ewaluacja to nie tylko obowiązek, ale również korzyści. To świetne źródło informacji o skuteczności twoich działań i niezastąpiona pomoc przy opracowywaniu kolejnych społecznych inicjatyw.

Warsztaty są skierowane do:

  • animatorów kultury
  • osób pracujących w 3. sektorze
  • artystów, rzemieślników, projektantów
  • osób projektujących swój biznes w obszarze kultury
  • liderów społecznych
  • i wszystkich osób pragnących rozwijać się w branżach kreatywnych!

Zajęcia będą przeprowadzone w formule on-line na platformie ZOOM.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 

Warsztaty są częścią programu Pracowni Lidera Kultury. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Warsztaty pracowni koncentrują się na kluczowych kompetencjach lidera kultury, jak zarządzanie własnym projektem, kreowanie wizerunku czy umiejętności komunikacyjne. 

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Prowadzący: Paweł Kamiński

 

Link do zapisów: https://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/monitoring-ewaluacja-ocena/

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl