Miś Fantazy odc. 09

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

5
Miś Fantazy odc. 09

Czarodziej Prospero i Żuczek Wesołek, obserwując rozgwieżdżone niebo, dostrzegają na nim gwiazdozbiór kota, który według Prospera jest zapowiedzią niezwykłych zjawisk. Następnego ranka Zagadka i Miś Fantazy podczas zabawy na morzu zostają zniesieni przez fale na spowitą tajemniczą mgłą Wyspę Kotów. Rządzi nią Wielka Kotka, która podstępem chce zamienić ich w futrzastych poddanych. Zagadka i Miś Fantazy podejmują desperacką próbę ucieczki. W tym samym czasie Prospero, Julka, Kapa-Kapa i Żuczek Wesołek przygotowują ekspedycję ratunkową.


Miś Fantazy odc. 10

Miś Fantazy dostaje od Czarodzieja Prospero deskę, farby i pędzel i maluje swoją wymarzoną krainę. Podziwiając swój śliczny obrazek niespodziewanie trafia do jego środka - do Krainy Zielonych Pagórków. Ku swojemu zdziwieniu spotyka tam uroczego Lewka Leoniusza. W czasie gdy Miś i Lewek bawią się beztrosko, przyjaciele zastanawiają się, w jaki sposób sprowadzić Fantazego z powrotem.


Miś Fantazy odc. 13

Pod Drzewem Spotkań Julka i Zagadka przygotowują przyjęcie imieninowe - niespodziankę dla Misia Fantazego. Tymczasem Fantazego spotyka nieszczęście - natyka się na Złodzieja Imion, który kradnie jego imię, podobnie jak imiona innych stworzeń, którymi ma już wypchany cały plecak. Szczęśliwie Misiowi udaje się uwolnić uwięzione imiona i przyjaciele mogą wreszcie rozpocząć imieninowe przyjęcie.


Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kinozarogiem.pl