Miś Fantazy odc. 01

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

3
Miś Fantazy odc. 01

W Krainie Wiecznego Słońca mieszka sześcioro przyjaciół: mądry Czarodziej Prospero, praktyczna Żaba Kapa-Kapa, Żuczek Wesołek, dwie dziewczynki - Zagadka i Julia, i jeden uroczy niebieski Miś Fantazy. Spokój ich świata co jakiś czas zakłócają dziwne i niesamowite wydarzenia, jednak dzięki sile przyjaźni zawsze udaje się im przezwyciężyć zło.
Słoneczna Kraina powoli zamarza. Dzieje się tak za sprawą węża Gagatka, który ukradł magiczny kryształ, największy skarb i serce Krainy. Odzyskać kryształ może tylko niebieski Miś, który przywędrował tu razem z przyjaciółką, jasnowłosą Julią. Niestety, oboje wpadają do podziemnego labiryntu złowrogiego węża. Czy uda się ich stamtąd wydostać? I czy uda się uratować Słoneczną Krainę?


Miś Fantazy odc. 02

Julia i Miś dostają się do jaskini Gagatka, gdzie znajdują ukradziony przez niego magiczny kryształ. Po dramatycznej ucieczce udaje im się wydostać się na powierzchnię. Miś z kryształem wspina się na szczyt Szmaragdowej Góry - Słoneczna Kraina staje się znowu zielona. A niebieski Miś otrzymuje imię Fantazy.


Reksio odc. 47

Na podwórku Reksia zaczyna dziać się źle: niegrzeczny kogut rządzi wszystkimi, straszy i hałasuje. Żeby dać ptakowi po nosie, sprytny Reksio sprowadza z innego podwórka innego - większego - koguta. Cóż, kiedy lekarstwo okazuje się gorsze od choroby... Teraz trzeba zrobić wszystko, żeby pozbyć się intruza.


Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kinozarogiem.pl