Marta Andrzejczyk: Opowieści z szafy - INNE ŚWIATY #ONLINE

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Marta Andrzejczyk: Opowieści z szafy - INNE ŚWIATY #ONLINE

01 cze 2020 17:00

FB / WWW / YT MOK

By odbywać fascynujące podróże w nieznane, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Czasem wystarczy jedynie rozejrzeć się uważnie, bo przecież wokół nas aż roi się od miejsc przepełnionych magią i tajemnicą. Może tylko trochę zapomnieliśmy jak ich szukać?

👉 Marta Andrzejczyk odkrywa niezwykły, bezkresny świat artystycznych fantazji i bzików, ukryty za drzwiami starej, przedwojennej szafy. Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 9 lat na dalszy ciąg historii pełnych ciepła i retro-uroku. O tym, że prawie wszystko jest możliwe, jeśli się tylko bardzo chce, a granice wyobraźni i sztuki - nie istnieją.

👉 "Opowieści z szafy" to wyprawa z dziećmi do miejsc, w których nigdy nie wydarza się nic złego. Zróbcie z nami kolejny krok w artystycznej wyprawie w nieznane!

👉 Dzisiaj zabieram Was na łąkę, nad jezioro. Co nie wierzycie? Najpierw nie wierzyłyście, że mogę myć w szufladzie mojej szafy nogi, potem, że moja szafa może stać się salą kinową, a teraz, że mogę przenosić się w czasie i przestrzeni? A co będziemy robić na tej naszej łące? Ahaaa, to sami zobaczcie.

Marta Andrzejczyk: Opowieści z szafy 👉 24 maja (ND) // godz. 17:00 👉 1 czerwca (PN) // godz. 17:00 👉 13 czerwca (SO) // godz. 17:00