MAŁE KOBIETKI. WARSZTATY KOSMETYCZNE DLA DZIECI

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

 

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy Małe kobiety  na pachnące warsztaty tworzenie naturalnych kosmetyków. Będziemy czarować z natury! Zanurzymy się w świat aromatycznych olejków, suszonych ziół i kwiatów. Wykorzystam bogactwo roślin, by stworzyć delikatne, orzeźwiające kosmetyki. Mamy mnóstwo pomysłów i proste receptury. A tworzenie takich kompozycji i mikstur to wielka frajda  i niesamowicie kusząca przygoda. Zapach słodkich pomarańczy i malin będzie unosił się w powietrzu!

 

Na warsztatach każda dziewczynka wykona:

 

Glicerynowe mydło DIY – na warsztatach uzyskamy piękne, kolorowe mydełka tzw. metodą „Melt & Pour”. Poznamy sposoby wzbogacenia bazy glicerynowej o różnorodne składniki pielęgnacyjne. To fajna zabawa dobierać i łączyć produkty, które z pewnością polubi nasze skóra. Wszystkie są naturalne, przyjazne dla nas i środowiska. Do dyspozycji uczestników będą różne, ciekawe kształty foremek.

 

 

Owocowe kulki do kąpieli – to sprawdzony sposób na fantastyczną kąpiel.  Ślicznie pachną i kryją w sobie najlepsze składniki odżywcze. Wzbogacone naturalnymi olejami stanowią prawdziwą brygadę ratunkową dla naszej skóry.

 

 

Leśne saszetki do kąpieli  – podczas warsztatu skomponujemy roślinne mieszanki i uformujemy je w woreczki, które można zawiesić na kranie, wrzucić bezpośrednio do wanny lub w zamienić w pachnidełko do szafy czy szuflady.

Wiek uczestniczek: 7-13 lat

Więcej informacji : https://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/male-kobietki/

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl