Magda Navarette i Caravana Banda - koncert

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

20

W środę, 15 listopada 2017 roku o godzinie 18:00, w Pracowniach Kultury Maki z wyjątkowym koncertem wystąpi Magda Navarrete z zespołem Caravana Banda!
CARAVANA BANDA to międzynarodowy skład wybitnych muzyków - jedna dziewczyna z powalającym głosem (Magda Navarette) i chłopaki z wielkimi trąbami, gitarą i perkusją (Czeska Orkiestra Dęta) oraz niecodzienną ideą muzyczną. Powalająca mieszanka muzyki hiszpańskiej, bałkańskiej i gypsy-jazzowej! Niesamowita energia, kunszt muzyczny i musicalowy rozmach. Od ponad trzech lat zespół podbija publiczność w Czechach, na Słowacji, w Niemczech i w Polsce, a teraz także w Brazylii i Irlandii. Absolutna petarda energetyczna, ale też dużo wyczucia i talentu muzycznego.
Najpierw czuć energię zespołu, potem słychać melodie z bardzo starego świata: rodem z cygańskich opowieści, muzyki bałkańskiej, kurpiowskich zawijasów, rytmu flamenco. Potem energia wije się i łączy z pełnymi przejmujących tekstów i melodii piosenkami, które ten polsko–czeski zespół pisze, gra, wciąż tworzy i komponuje.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com