Lolita

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Lolita jest opowieścią o niebezpiecznych skutkach szaleńczego opętania przez miłość. Bohaterowie są w stanie dla niej zrobić wszystko. Miłość walczy tu z rozsądkiem, pożądanie z moralnością, a uczciwość z kłamstwem. Humbert Humbert kocha bez opamiętania dwunastoletnią dziewczynę, a ta wykorzystuje jego słabość i zaczyna z nim grać. Rozgrywka może potoczyć się różnie. Fałszywe małżeństwo, literackie fantazje głównego bohatera, uprowadzenia i intrygi są osią dramaturgiczną tego spektaklu. Za ośrednictwem Innego Mężczyzny, alter ego bohatera, zostaniemy przeprowadzeni przez opowieść, która nie raz rozpalała zmysły i wyobraźnię ludzi na całym świecie.

Tomasz Cyz: „Spektakl Lolita to powolne docieranie do źródła winy głównego bohatera, Humberta Humberta, której nie może tłumaczyć miłość ani pożądanie. To także historia krzywd wyrządzonych Lolicie, z których ona mimo wszystko próbuje się podnieść. To teatr fantazji, ukrytych pragnień, ciemnych myśli i tajemnic. Czy, jeśli zostaną wyjawione, przyniosą ulgę?”

Obsada

Monika Buchowiec
Barbara Dembińska
Aleksandra Posielężna
Weronika Bartold (gościnnie)
Karolina Bruchnicka (gościnnie)
Paweł Audykowski
Gracjan Kielar
Michał Kruk
Konrad Michalak
Adam Mortas
Piotr Seweryński
Jakub Kryształ (gościnnie)

Produkcja

przekład i reżyseria:
Tomasz Cyz

scenografia:
Natalia Kitamikado

kostiumy:
Aleksandra Gąsior

choreografia:
Helena Ganjalyan

muzyka:
Mikołaj Trzaska

zdjęcia:
Jacek Poremba

reżyseria światła:
Katarzyna Łuszczyk

inspicjentka:
Hanna Molenda

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl