Kwietniowe Kino Malucha - "Basia 2"

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

11

Po entuzjastycznie przyjętej pierwszej części "Basi", w kwietniowym Kinie Malucha pokażemy w Kinie Odra w Oławie dalszą część przygód ulubienicy najmłodszych. Nowe odcinki o perypetiach rezolutnej pięciolatki to: „Basia i telewizor”, „Basia i pieniądze”, „Basia i taniec” oraz „Basia i gotowanie”.

Tytułowa Basia to bohaterka każdego przedszkolaka. Ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. Codziennie wymyśla coś nowego – dziś chce zostać baletnicą, a jutro treserką dzikich zwierząt. W świecie Basi wszystko jest przygodą – nauka piruetów, wspólne gotowanie czy zakupy w supermarkecie. Z Basią nie można się nudzić! Basia jako bohaterka dla najmłodszych widzów uczy jak z codzienności zrobić wielką przygodę przy nieustannym zachwycie nad najmniejszymi rzeczami.

Nasze drogie maluszki zapraszamy 28 kwietnia, w niedzielny poranek o godz. 11:00 do Kina Odra w Oławie na Kino Malucha. Bilety dla dziecka – 10 zł, dla opiekuna – 12 zł. A po seansie w holu kina krótki program animacyjny.

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl