Księga pełna czarów - krakowska baśń dla dzieci

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Dodaj do kalendarza Google
Teatr Szczęście
ul. Karmelicka 3
Kraków

Jest to adaptacja baśni Janiny Porazińkiej pt.: „ Czarodziejska Księga”. To komedia dla najmłodszych. Ludowa powiastka o zabawnych perypetiach głównych bohaterek , kochających się sióstr, Marcysi i Krysi. Spektakl ma charakter dydaktyczny. Zawarty w nim morał sprawi ,że nasze pociechy zdecydowanie chętniej zasiądą do nauki czytania i pisania , bowiem za sprawą Krysi , odkryją ,że za odczytywanymi literkami kryje się wspaniała treść ,magia-wiedza, której posiadanie może nieraz uchronić nas przed zgubą.

Czy próżna Marcysia zarazi się bakcylem czytania ? Czy przygody jakie ją spotkają pozwolą jej zrozumieć ,że „ nie wszystko złoto ,co się świeci”?
A może , razem z Krysią zechce zapoznać publiczność ze sztuką słowa, poprawnego pisania i wypowiadania się ? Czyż nauka ta nie będzie efektywna ,jeśli kryje się za nią wspaniała zabawa ?
Bogata scenografia ,wspaniała kreacja krakowskich aktorek, różnorodne postacie , melodie szybko zapadające w ucho, które mogą , wraz z aktorkami zanucić nawet najmłodsi widzowie, potęgują walory i wpływają na artystyczny odbiór widowiska.

Czas trwania spektaklu : około 60 minut
Scenariusz , reżyseria , kostiumy : Natasza Słysz-Czaja
Scenografia : Joanna Czaja , Natasza Słysz-Czaja

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl