Księga lasu

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

<strong>
Spektakl teatralno-muzyczny dla dzieci i opiekunów
</strong>

Celem tej muzycznej baśni teatralnej o przesłaniu ekologicznym, przedstawionej w interaktywnej formie, jest przywołanie najważniejszych wartości, które nadają życiu harmonię i sens. Śledząc przygody bohatera, mali widzowie zostają zachęceni do refleksji nad koniecznością dokonywania wyboru pomiędzy dobrem i złem, nad przyjaźnią, lojalnością i poszanowaniem każdego istnienia. A jednocześnie – przesłania płynące z opowieści dają dorosłym pretekst do rozmowy z dziećmi.

„Księga lasu” to przedstawienie adresowane do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (5-12), a także do ich rodziców, opiekunów i nauczycieli, którzy doceniają walory edukacyjne teatru. Spektakl wystawiany m.in. w Operze Krakowskiej (5 sezonów - 130 spektakli!) oraz w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie (3 sezony blisko 100 spektakli), ciesząc się dużym uznaniem krytyków i ogromną popularnością wśród publiczności.

Obsada

Lidia Bogaczówna ()
Katarzyna Zawiślak-Dolny ()
Bożena Zawiślak-Dolny ()
Jacek Milczanowski ()
Anna Lenczewska ()

Produkcja

Scenariusz i reżyseria: Wojciech Graniczewski
Muzyka: Jan Hnatowicz
Scenografia i kostiumy: Bożena Pędziwiatr

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl