Książka do zobaczenia

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Przekonaj się że sztukę masz na wyciągnięcie ręki – w każdy poniedziałek i sobotę o g. 12:12 z Agnieszką Wojciechowską-Sej oraz Wandą, Polą i Helenką, na profilu Facebook Muzeum Sztuki w Łodzi.

Jak pisze współautorka „Książki do zobaczenia”, Agnieszka Wojciechowska-Sej: „Jestem kolekcjonerką, zbieraczką i chomikiem. Niektórzy mi dokuczają, że mam za dużo sukienek, patelni i wiecznych piór... Ja nie narzekam na tę obfitość. Bo choć wiem, że nie da się pisać jednocześnie pięcioma piórami, to jednak umiem korzystać z czterech patelni naraz, a nawet założyć na siebie dwie sukienki.

A od kiedy skurczył nam się świat, siedzimy w zalecanej izolacji w domach, razem z moimi córkami – Wandą, Polą i Helenką – cieszymy się tymi zapasami, czytając 'Książkę do zobaczenia', której jestem współautorką wraz z moimi koleżankami i kolegą z Działu Edukacji. To jednocześnie lektura, sztuka, gimnastyka, trochę śpiewu i oczywiście coś wesołego. Eksperymentujemy z kolorem i formą, tworzymy rzeźby i instalacje, testujemy, jak zrobić farbę z jajka… Jednym słowem – bardzo bałaganimy! A gdzie bałagan, tam dobra zabawa. Zasada jest jedna: w filmach gra tylko to, co już jest w domu. Sprawdź, czy u ciebie też to się uda.”

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie msl.org.pl