KREOWANIE WIZERUNKU W BIZNESIE KULTURY

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Prowadząc własną firmę, kontrahenci oraz bliskie środowisko odbiera nas przez pryzmat naszych zachowań, osiągnięć oraz sposobu pracy. Czasem jednak brak wiedzy na temat konieczności budowania świadomego wizerunku sprawia, że zamiast w naturalny sposób przyciągać klientów, klienci po prostu nas omijają.

Szkolenie skierowane jest do osób, które stawiają pierwsze kroki w biznesie i chcą dowiedzieć się, jakie elementy wpływają na nasz wizerunek oraz jakie narzędzia należy wykorzystywać, aby go wzmacniać. Wspólnie omówimy przykłady dobrych i złych praktyk.
 
Podczas szkolenia:
  • poznasz podstawowe elementy marketingu
  • zwiększysz świadomość oddziaływania wizerunku
  • rozwiniesz zdolności autoprezentacji
  • nauczysz się zwiększania wiarygodności i skuteczności oddziaływania

Z warsztatów wyniesiesz wiedzę, doświadczenie i użyteczne narzędzia, które pomogą Ci wcielać w życie twórcze inicjatywy w sposób świadomy, kompetentny i przede wszystkim skuteczny!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Lidera Kultury. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Warsztaty pracowni koncentrują się na kluczowych kompetencjach lidera kultury, jak zarządzanie własnym projektem, kreowanie wizerunku czy umiejętności komunikacyjne. 

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl