KREATYWNE FERIE- CIAO! ZIMOWA KOSMETYCZKA

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Warsztaty przeznaczone dla dzieci od 7 do 13 lat.

Będziemy czarować z natury! Zanurzymy się w świat cudownie aromatycznych olejków, suszonych ziół i kwiatów. Wykorzystam bogactwo roślin, by stworzyć delikatne, pachnące zimą kosmetyki. Mamy mnóstwo pomysłów i proste receptury. A tworzenie takich kompozycji i mikstur to wielka frajda  i niesamowicie kusząca przygoda. Zapach słodkich pomarańczy będzie unosił się w powietrzu!

 

PONIEDZIAŁEK. Glicerynowe mydełka / zaczarowane lustereczka

Na warsztatach uczestnicy skomponują piękne, kolorowe mydełka tzw. metodą „Melt & Pour”. Poznają sposoby wzbogacenia bazy glicerynowej o różnorodne składniki pielęgnacyjne. To fajna zabawa dobierać i łączyć produkty, które z pewnością polubi wrażliwa skóra dziecka. Wszystkie są naturalne, przyjazne dla środowiska. Do dyspozycji będą różne, ciekawe kształty foremek. W drugiej części warsztatów włączymy tryb kreatywny i stworzymy w duchu do it yourself piękne, kolorowe lustereczka.

WTOREK. Pachnidełko cud-marzenie / ozdoby na głowę

To będzie prawdziwa uczta dla zmysłów! Wypełnimy flakonik subtelnym, ukochanym zapachem. Od razu chce się  go używać! W drugiej części warsztatów przygotujemy  fantazyjną ozdobę na głowę.

ŚRODA. Cytrusowe kulki do kapieli /  leśne woreczki

Kąpiel pełna zabawy! Na warsztatach skomponujemy cytrusowe kulki do kąpieli, które wypełnią cudownym aromatem całą łazienkę, a wodę wzbogacą cennymi minerałami i składnikami pielęgnacyjnymi. W drugiej części warsztatów przygotujemy pachnące woreczki. Tyle dobroci!

CZWARTEK. Kojący kremik na mrozy / biżuteria

Zima to wyzwanie dla naszej skóry. Mroźny wiatr i niskie temperatury jej nie oszczędzają. Odżywczy, delikatny kremik  doskonale sprawdzi się do codziennej pielęgnacji i zapewni skórze 100% ochronę:) W drugiej części warsztatów wyczarujemy  oryginalną biżuterię z materiałów naturalnych oraz pochodzących z recyklingu. Kolorowe bransoletki, naszyjniki staną się piękną ozdobą każdej stylizacji. 

PIĄTEK. Kwiatowa sól do kąpieli /  księga piękna

Podczas warsztatów skomponujemy sól do kapieli z  płatakmi suszonych kwiatów i przeróżnych darów natury. To niezwykłe bogactwo minerałów, wiatmin i aromatów skutecznie odżywi skórę i doda jej energii. Na zakończenie turnusu  wykonamy również  KSIĘGĘ PIĘKNOŚCI z przepisami z całego tygodnia na naturalną i zdrową pielęgnację:)

..............................................................................................................................................................................................................................................................................

 

CENA:

1) 590 zł cena cyklu/turnusu. Przy zapisie rodzeństwa otrzymasz 80 zł rabatu od całości kwoty. (rabat nie łączy się z innymi promocjami oprócz tych obowiązujących przy niniejszym zapisie) 

2) 125 zł za cały jeden dzień

3) Możesz zapisać swoje dziecko na pojedynczy warsztaty – 59 zł (+ możliwość wykupienia posiłku 12 zł)

4) Godziny w jakich Twoje dziecko będzie z nami ustalasz Ty!

CO OBEJMUJE CENA?

  • fantastycznych prowadzących i animatorów
  • warsztaty i kreatywne animacje
  • wodę, soki i ciepłe napoje podczas warsztatów
  • wyżywienie

RAMOWY PLAN DNIA WARSZTATOWEGO

7:30 – 8:30 – czas na przyjście dzieci, zabawy integracyjne

8:30 – 9:00 – śniadanie (w wybrane dni zapraszamy dzieci do wspólnego, kreatywnego przygotowania śniadania)

9:00 -10:00 – zajęcia kreatywne zgodnie z zainteresowaniem dzieci, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe

10:00 -12:00 – zajęcia warsztatowe  cz.1

12:00-12:30 - przerwa w zajęciach, obiad (zupa), zabawy ruchowe

12:30 -14:00 – zajęcia warsztatowe cz. 2

14:00 -14:30 – obiad (II danie)

14:30 -15:30 – zajęcia kreatywne zgodnie z zainteresowaniem dzieci, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe

15:30 -16:00 – podwieczorek (owoce, jogurt, soki, ciepłe napoje)

16:00 -16:30 – odbiór dzieci

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl