Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w 9. edycji Konkursu Piosenki Obcojęzycznej o zasięgu powiatowym.
W tym roku konkurs przebiega w trybie zdalnym; zgłoszenia i nagrania uczestnicy wysyłają na wskazany w regulaminie adres internetowy. Po nadesłaniu plików i sprawdzeniu ich, uczestnik otrzymuje powiadomienie o zakwalifikowaniu do konkursu.

Nagrania uczestników będzie oceniała powołana przez Organizatora komisja jury. Na zgłoszenia czekamy do 18.10.2020 r. Ogłoszenie wyników i publikacja zwycięskich nagrań nastąpi w dniu 21.10.2020 r. na stronach internetowych Jaworskiego Ośrodka Kultury. Miejsce i termin wręczania nagród zostanie podany do wiadomości także w dniu ogłoszenia wyników konkursu.
Konkurs podzielony jest na 2 kategorie wiekowe (10-13 lat i 14-19 lat), a udział w nim mogą brać soliści lub zespoły.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu i formularzem zgłoszenia, wypełnienie ich, podpisanie i przesłanie skanów dokumentów wraz z nagraniem na adres e-mail wskazany w regulaminie.
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 76/870-28-78. Zapraszamy do kontaktu i wzięcia udziału w konkursie.

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Życzymy powodzenia!

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl