Koncert zespołu Transilvia

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Pracownie Kultury Tatary z niebywałą radością zapraszają Państwa na kolejny - pierwszy w nowym Sezonie Kulturalnym - koncert z cyklu "Czwartkowy Gram-OFF/ON", w ramach którego zapraszamy młodych, lubelskich artystów, dając im okazję do zaprezentowania Państwu swojej twórczości!

Transilvia tworzą cztery przedstawicielki płci pięknej oraz jeden mężczyzna... Konfrontując instrumenty klasyczne - dwa pianina i dwie wiolonczele - z gitarą basową, elektroniką i niebanalnym, urzekającym głosem wokalistki. Artystki stworzyły własny styl Black Art Wave, który stanowi zespolenie szerokiej gamy gatunków muzycznych.

Grupę założyło troje przyjaciółek: M.Laure komponuje odkąd po raz pierwszy dotknęła klawiszy fortepianu w wieku 7 lat. Stale przechodzi muzyczne transformacje, a za cel stawia sobie wykraczanie poza twórcze konwenanse. Pisze teksty mroczne i osobiste, a jej kompozycje zakrawają o różne gatunki, co doskonale uzupełniają neoklasyczne utwory Em, która tworzyć zaczęła równie młodo. Forrest transuje z wiolonczelą na scenie, która daje upust jej postrzelonej i roztargnionej naturze. Dwa lata temu do szeregów dołączyła Claire. Młoda krew z potęgą w głosie. Emocje, jakimi epatuje rozrywają serca i przenoszą w inny wymiar. Najnowszy nabytek stanowi basista industrial-rockowego zespołu Bremenn, kompozytor i początkujacy (acz obiecujący) kontrabasista, z którym dziewczęta momentalnie złapały muzyczne porozumienie.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.ddkbronowice.pl