Koncert zespołów Stara Szkoła i Elephant’s

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

15

"Stara Szkoła to pierwszy w życiu zespół założony w 2010 roku przez dojrzałych facetów.

Liderem zespołu, autorem tekstów i większości muzyki jest Tomek Kuczma. Jego mądre teksty pisane są z pozycji dojrzałego mężczyzny, jednak wielu słuchaczy znajduje w nich coś dla siebie. Autorami muzyki są także Maciej Zamczała i Michał Kunkel.

Stara Szkoła konsekwentnie i bez kompromisów, przedstawia własną, rock - bluesową poetykę, grając na koncertach ledwie niewielką część repertuaru.

Zespół regularnie koncertuje, gromadząc licznych słuchaczy, doceniając lepszy kontakt z publicznością, zespół woli koncerty klubowe :)

Członkowie zespołu mówią „Słuchając naszej muzyki, usłyszycie wiele o nas, może coś o sobie, usłyszycie jak spełniają się nasze muzyczne marzenia.”

"Zespół funk-rockowy Elephant’s Escape został założony w połowie 2014 r. w Poznaniu. Styl muzyczny wykształcił się z połączenia różnorodnych inspiracji 5 członków zespołu, sięgających od soulu przez bluesa, funk, aż po cięższe brzmienia. Efektem jest oryginalne, nowoczesne brzmienie dirt-funkowe (funk-rockowe). Elephant’s Escape to jeden z niewielu przedstawicieli tego gatunku w Polsce, wnoszący nową jakość poprzez swój charakterystyczny, energiczny styl, porównywany najczęściej do Red Hot Chilli Peppers.

W obecnym składzie zespół gra od stycznia 2015.
Muzykę zespołu charakteryzuje mocne, energiczne i żywiołowe granie połączone z charakterystycznym i wyrazistym kobiecym wokalem."

Bilety do nabycie w Sklepie Muzycznym Forte ul. Królowej Jadwigi 2 i w Pubie Kropa Al. Niepodległości 4

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com