Koncert CYBERCORPSE

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Jedyne, co po nas zostaje to cyfrowe dane. CYBERCORPSE to obecność, która objawiła się wśród mroków sieci w styczniu 2016 roku swoim pierwszym albumem „Digital Decay”. Jest to cybernetyczne truchło niosące ze sobą wizję destrukcyjnej, zdehumanizowanej przyszłości opanowanej przez androidy. Inspiracją tej istoty są również cmentarne opowieści takie jak „Hellraiser” czy „Teksańska masakra piłą mechaniczną” oraz twórczość Johna Carpentera.
CYBERCORPSE to artysta czerpiący zarówno z ostrych metalowych brzmień, jak i muzyki elektronicznej takiej jak synthwave i retrowave.
Pierwsza płyta „Digital Decay” została zainspirowana ludzką anatomią, ale nie odnajdziecie na niej żadnych śladów człowieka. Najnowszy album, którego premiera na razie jest owiana tajemnicą, będzie bardziej dojrzały. Kompozycje będą miały elementy industrialowe i noisowe, nie zabraknie również ambientu.
Podczas muzycznego rytuału, pogrążeni w ciemności będziecie mieli okazję zobaczyć glitchartowy przekaz wraz z filmowym kolażem klasyki horrorów lat 80-tych. Treść wizualna jest tutaj drugorzędna i służy jedynie wykreowaniu audiowizualnej przestrzeni, która otoczy widownię, otwierając portal do innego wymiaru, gdzie retrospektywny koszmar staje się rzeczywistością.
CYBERCORPSE jest stawiany często obok twórców takich jak GosT, Carpenter Brut czy Perturbator, a publikacje o nim pojawiły się na łamach Antyradia, Metalurgii czy Death Magnetic. Dotąd istota wydała 3 albumy, 3 epki i ponad 40 utworów.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl