Klimatyczne Bajkoczytanie

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Pracownia literacka Młodzieżowego Domu Kultury im. St. Wyspiańskiego w Bolesławcu prowadzona przez Katarzynę Pranić zaprasza na wspólne czytanie literatury dziecięcej. Ekipa bajkoczytaczy postanowiła włączyć się w walkę z globalnym ociepleniem poprzez edukację najmłodszych. W związku z tym przy wsparciu portalu tuptuptup.org.pl przygotowaliśmy opowieści, które w przyjazny sposób, bez nachalnej dydaktyki przybliżają problemy związane z ochroną środowiska i podpowiadają, jak w codziennym życiu można dbać o dobro naszej planety. Bo klimat to jest nasza wspólna sprawa bez względu na istniejące podziały i różnice.

Bajkoczytanie to wydarzenie zainspirowane inicjatywą "Cała Polska czyta dzieciom" promującą czytanie dzieciom książek zgodnie z dewizą: "czytaj dziecku 20 minut dziennie - codziennie". Wydarzenie otwarte dla wszystkich chętnych bez zapisów i biletów wstępu.

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl