Kętrzyński Wieczór Komediowy

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

20

W niedzielę 27 lipca kętrzyńskim Amfiteatrem zawładnie ogromna dawka rozrywki i dobrego humoru. Zapraszamy serdecznie na „Kętrzyński Wieczór Komediowy”, w trakcie którego wystąpi Kabaret Chyba oraz ze swoim show uwielbiany Andrzej Grabowski. Całość poprowadzi stand-uper Arkadiusz „Jaksa” Jakszewicz.

CHYBA dobry kabaret!
Pochodzący z Wrocławia Kabaret Chyba to bez wątpienia najlepszy i najzdolniejszy kabaret młodego pokolenia. Na ogólnopolskiej scenie zabłysnął w 2010 roku, kiedy to zgarnął nagrody na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce: wygrał słynny krakowski festiwal PAKA, zdobył Grand Prix na festiwalu Przewałka w Wałbrzychu, był laureatem na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. Od tamtej pory jest znany i ceniony zarówno przez publiczność jak i kabaretowe środowisko. Występowali wspólnie z, m.in.: Piotrem Bałtroczykiem, Jerzym Kryszakiem, Cezarym Pazurą, KMN, Neonówką, kabaretem Hrabi, Limo w największych salach i amfiteatrach w Polsce.

Świat według Grabowskiego
Talent komediowy znanego aktora sprawił, iż zaczął on występować na estradzie jako „Andrzej Grabowski Show”. W prześmiesznym programie kabaretowym prezentuje teksty znane i lubiane, ale także nowe – w dowcipny sposób komentujące bieżące wydarzenia. Wciela się przy tym w różne postacie, z czego najpopularniejszy jest góral – specyficznie postrzegający rzeczywistość. Swoje monologi Andrzej Grabowski często prezentuje w telewizji. Brał udział w wielu programach, jak na przykład „Z Grabowskim po raju”, „Noc Sylwestrowa 2003/2004” z kabaretem Elita. Wiele razy pojawiał się też na kabaretonach w Opolu, Mrągowie, Koszalinie i innych.
Rudowłosa…piękność?

Całość poprowadzi Arkadiusz „Jaksa” Jakszewicz, rudobrody krasnal z Warmii, co z niejednego ogrodu rzodkiew kradł. Miłośnik tatuaży, zapiekanek własnej roboty i historii... zabawnych historii, a wręcz historyjek, na które nikt by nie zwrócił uwagi. A jednak znaleźć można i słowo i kropkę nad "r" i sens i żart ukryty pod wywrotką wege tataru. Zawsze się zastanawiał, czy ktoś czyta te opisy i po co. Ale dlaczego? Jedyny prawdziwie rudy w sercu komik w Polsce, który występuje w Comedy Central Polska i okolice. W 2019 roku: zdobył niechcąco nagrodę na festiwalu FAMA w Świnoujściu, zajął II miejsce na Festiwalu Stand-upu w Zielonej Górze, o którym nikt nie słyszał i dobrze oraz zajął 3 miejsce na Łódź Challange Stand-up.

Na komediowy wieczór zaprasza Kętrzyńskie centrum Kultury. Nie może Was zabraknąć! Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie Kina „Gwiazda” od godz. 14:00 – 21:00 lub na biletyna.pl

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kck.ketrzyn.pl