Kelnerzy

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Harold Pinter to chyba najbardziej znana postać angielskiej literatury absurdu. Za swoją twórczość w 2008 roku Londyńczyk otrzymał Literacką Nagrodę Nobla.

W interpretacji, jego najbardziej znanej ze sztuk, prezentowanej przez aktorów Teatru Bez Rzędów, zobaczycie Państwo zależności rządzące stosunkami ludzkimi - sposoby manipulacji, którym tak naprawdę poddajemy się na co dzień nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Przecież - jak często stosujemy regułę konsekwencji? Regułę powodującą to, że po wykonaniu jednego absurdalnego kroku, aby go usprawiedliwić stawiamy kolejne, tym razem w pełni racjonalne. W efekcie okazuje się, że pewnego dnia budzimy się uświadamiając sobie, iż cała nasza życiowa droga uzależniona była od idiotycznej decyzji podjętej 20 lat temu. Pytanie - czy lepiej wcześnie się ocknąć, czy może pozostać nieświadomym do końca?

Aktorzy Łukasz Pracki i Jakub Popławski wcielą się w postaci, grane już przed laty przez takie pary jak:
- Nicholas Selby I George Tovey (reż. James Roose-Evans)
- Kenneth Cranham i Colin Blakely (reż. Kenneth Ives
- John Travolta i Tom Conti (reż. Robert Altman)

Czas trwania spektaklu: 60 minut

Obsada

Jakub Popławski
Łukasz Pracki

Produkcja

na podstawie "The Dumb Waiter" Harolda Pintera
reżyseria: Jakub Popławski i Łukasz Pracki
muzyka: Jan Sebastian Bach

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl