Kamasutra - spektakl online

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy zaprasza na e-scenę. W sobotę 18 lipca o godz. 19:00 zostanie udostępniony spektakl "Kamasutra" w reż. Aldony Figury.

”Kamasutra” to podręcznik sztuki życia. Mówi, jak spędzać czas, celebrować jedzenie i picie, z kim się przyjaźnić, jak osiągnąć harmonię ciała, emocji i umysłu. „Kamasutrę” przenika zmysłowość, która nie ogranicza się do miłości, ale wzbogaca nas w różnych wymiarach. Seks jest tu najwyższą formą przyjemności, a przyjemność to esencja udanego życia.

Według Watsjajany człowiek powinien się spełniać równocześnie w kilku sferach. Przyjemność, pieniądze, religia - trzeba dążyć do osiągnięcia satysfakcji w każdej z tych dziedzin. W akcie seksualnym wszystkie zmysły jednocześnie znajdują zaspokojenie, dzięki niemu przeżywamy najintensywniejsze emocje. – mówi Maria Krzysztof Byrski, autor przekładu.

"Kamasutrę" od większości podręczników i traktatów odróżnia poetycki język. Korzystając z oryginalnego tekstu postanowiliśmy opowiedzieć współczesną historię, rozgrywajacą się na imprezie w domu młodego playboya. - mówi reżyserka Aldona Figura.

Spektakl zostanie udostępniony na kanale YouTube Teatru Dramatycznego w sobotę 18 lipca o godz. 19:00 i będzie dostępny do północy.

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/299440731209319/

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com