Jestem z Józefowa: Nuno & The Mooz/koncert online

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Zarówno Anna Waszkiewicz o pseudonimie artystycznym Nuno, jak i grupa The Mooz podczas swojej muzycznej drogi odkryli niesamowitą moc improwizacji i postanowili połączyć siły. Powstał eklektyczny twór składający się z czterech żywiołów: muzyki elektronicznej przeplatanej jazzową harmonią wokalu, mistycznymi i psychodelicznymi barwami fletu porzecznego oraz spinających wszystko niczym klamra plemiennych rytmów instrumentów perkusyjnych. Ich koncert jest ucztą dla duszy i ciała, teleportem do świata kojących dźwięków i przepięknych historii.
Nuno Anna Waszkiewicz – mieszkanka Józefowa, charyzmatyczna wokalistka o bardzo oryginalnej, ciepłej barwie głosu. Dzięki improwizacji, którą opanowała do perfekcji śpiewając jazz, stała się niepowtarzalną wokalistką live act. Od 2000 r. występuje w najlepszych klubach w kraju u boku znanych didżejów i instrumentalistów z Polski i zagranicy.
Do znaczących osiągnięć artystki zaliczyć można nagrodę główną Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka”, Grand Prix na III Rock Open Air Festival, występy na festiwalach w Opolu i Przystanek Woodstock. Z powodzeniem brała też udział w programach telewizyjnych, dochodząc do ścisłego finału w „Śpiewaj i Walcz” oraz „Must be the Music”.
Proponowany Państwu koncert jest kolejnym z cyklu Jestem z Józefowa przedstawiającym artystów mieszkających w naszym mieście.
Transmisja koncertu na kanale YT, profilu FB (@MOK Józefów), oraz na stronie www.mokjozefow.pl

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com