Jedziemy do mnie czy do ciebie? (Arnold Improv)

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

OK. Wszyscy tam byliśmy. Albo chcieliśmy być. Albo nie chcieliśmy, ale bywaliśmy. A na pewno wszyscy wiemy, czym to się może skończyć.
Czy będzie romantycznie, czy może niezręcznie? Czy coś z tego wyjdzie, czy to tylko na jeden raz? I wreszcie - kto zamawia ubera?
No cóż, my też jeszcze nie wiemy, bo wszystko, co zobaczycie tego wieczoru będzie improwizowane - jak to w życiu. I tak samo jak w życiu - czasem ze spontanicznej decyzji może zrodzić się miłość, a czasami tak zwany przypał.
No więc... Do mnie czy do ciebie?
..................................................................................................
Teatr Improwizacji Arnold
Nasze spektakle powstają na żywo, bez scenariusza. Lubimy, kiedy komedia wynika z prawdy – a prawda jest taka, że każdemu z nas czasem w życiu wychodzi a czasem nie. Improwizujemy, ponieważ sprawia nam to radość, którą chcemy zarazić publiczność. Tworzone przez nas na scenie światy i postaci przenikają się wzajemnie, aby po chwili doprowadzić nas, improwizatorów, do wyborów, których nigdy jeszcze nie podejmowaliśmy.
Nasza grupa powstała w grudniu 2016 r. Gramy głównie długie formy improwizacji, starając się przynajmniej raz na jakiś czas gruntować pojawiający się na scenie absurd.

Obsada

Agnieszka Purc
Ewa Senk
Kajetan Oczeretko
Kamil Gryko
Magdalena Łuczak
Maria Peliwo
Jan Purc.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl