Jazz Jam Session

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Ostatni przed letnią przerwą wieczór z cyklu jazz jam session!

Fanów improwizowanego grania w gorącej atmosferze klubu Autograf przy ul. Mazowieckiej 17 zapraszamy na jazzowy jam w towarzystwie wrocławskich muzyków. Jazzu nigdy za dużo.

Stęsknionych za regularną obecnością jazzowych dźwięków nie brakuje w mieście odbywającego się wiosną Jazzu nad Odrą - jednego z najstarszych festiwali jazzowych w Polsce.

Na szczęście, tradycja pozafestiwalowego, klubowego grania w naszym mieście ma się coraz lepiej, gdyż coraz śmielej pojawiają się kolejne kluby, w których da się posłuchać ambitniejszej muzyki improwizowanej na żywo.

Klub Autograf przy Imparcie na Mazowieckiej należy do tych właśnie miejsc we Wrocławiu, gdzie na żywo i znowu regularnie można posłuchać dobrego jazzu. Nie dziwi więc, że odbywające się tutaj comiesięczne - w jeden z poniedziałków - jam sessions mają swoich stałych bywalców. W dobrym towarzystwie, w otoczeniu stworzonych przez Cezarego Chrzanowskiego wielkoformatowych fotosów gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej, przyjemnie się oddycha atmosferą jazzowego klubu.

Zapraszamy!

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.impart.art.pl