Janek Traczyk - Walentynkowy Koncert Nastrojowy

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

20

Czy może być lepszy sposób na spędzenie walentynkowego wieczoru niż koncert utrzymany w nastrojowym klimacie? Koncert Janka Traczyka przy dźwiękach pianina to idealna okazja, aby oderwać się od codziennego pędu i spotkać ze sztuką w żywej postaci. Wokalista potrafi wywołać wśród publiczności zarówno łzy śmiechu, jak i wzruszenia. To będzie wieczór pełen pięknych emocji.

Janek Traczyk jest absolwentem Wydziału Kompozycji Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Zdobył popularność jako odtwórca głównej roli w musicalu „Metro" w Teatrze Buffo. Występował także w talent show – Must Be The Music oraz The Voice of Poland. Dał się poznać szerszej publiczności, jako uczestnik edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie dotarł do finału i zajął drugie miejsce. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie gra w musicalu „Notre Dame de Paris". Jest także odtwórcą głównej roli w musicalu „Piloci" w Teatrze Roma.

Podczas koncertu usłyszymy utwory autorskie Janka, w tym również materiał z nadchodzącej, długo wyczekiwanej płyty. To będzie wyjątkowo gorący zimowy wieczór.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie mokmiedzyrzecz.pl