Izolacja / ONLINE

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Drodzy Widzowie, mamy przyjemność zaprosić Państwa na wirtualną scenę Teatru Wielkiego!

„IZOLACJA: Carmen / Don Giovanni / Don Pasquale” Krzysztofa Cicheńskiego

#zostanwdomu i izoluj się podczas „Izolacji”. „Izolacja” to eksperymentalny projekt operowy twórczo reagujący na rzeczywistość czasu pandemii. Trzy operowe postaci – Carmen, Don Giovanni i Don Pasquale – zagubione w pandemiczo-interentowej sferze prowadzą swoje niezależne monodramy. Niekiedy poszczególne fragmenty zdają się układać w dialog – celowo nie jest sprecyzowane, w jakim stopniu postaci wchodzą między sobą w interakcję. Ich intencją jest wypowiadać się w swoim własnym imieniu, rozgrywać wspomnienia i sceny z własnej opery (choć w strzępach, w innej kolejności, w przebłyskach pamięci, odruchach i emocjach). Izolacja, w której znaleźli się Carmen, Don Giovanni i Don Pasquale, powoduje w nich zachowania na granicy obłędu (słyszą głosy, ale nie są pewni swych zmysłów, czują lęk lub ekscytację, choć nie wiedzą, z jakiego powodu).

„Izolacja: Carmen / Don Giovanni / Don Pasquale” to pierwszy spektakl operowy w Polsce tak żywo odnoszący się do obecnej sytuacji. Nie izoluj się od „Izolacji”.

Widownia Teatru Wielkiego w Poznaniu to 858 miejsc. Niestety ze względu na pandemię nie możemy wszystkich Państwa zaprosić do teatru, a właśnie Państwa – naszych Widzów – brakuje nam najbardziej, dlatego: #zostanwdomu i #WspierajKulturę oglądając nasze spektakle online. Wybraliśmy najlepsze realizacje z repertuaru, nowatorskie, nagrodzone, te, które odbiły się szerokim echem. Jeśli chcą Państwo dołączyć do grona naszych Widzów, będziemy zaszczyceni.

Czas trwania spektaklu: 90 minut

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl