In Short Film Festival

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

28-29 lutego 2020r. Program The Best of InShortFF 2019 to 28 filmów krótkometrażowych z 15 różnych krajów, prezentujących innowacje, umiejętności i śmiałe głosy międzynarodowych zespołów filmowych z różnych stron świata. Podczas naszych dwóch wspólnych wieczorów zaprezentujemy najlepsze filmy zgłoszone do konkursu InShort Film Festival 2019.

>>>>>>>>.>> English below ! 

InShort Film Festival to międzynarodowy i międzykulturowy festiwal integrujący niezależnych twórców filmów krótkometrażowych, wszystkich możliwych gatunków. Działają w Londynie ale prezentują filmy z całego świata. Celem InShortFF jest pomoc wschodzącym filmowcom w dotarciu do szerokiego i międzynarodowego grona odbiorców. Festiwal promuje różnorodność oraz wymianę i dialog międzykulturowy.

Jak co roku zaprosimy także polską publiczność do wybrania swojego faworyta spośród zwycięzców i przyznania “The Best of InShortFF IN POLAND – Nagroda Publiczności”.

_________________________________________
WSTĘP na bezpłatne zaproszenia.
Rezerwacja zaproszeń możliwa od 17 lutego, pod adresem e-mail: stacjaorunia@gak.gda.pl


Rezerwujących prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego oraz daty wybranego dnia projekcji.

Odbiór wejściówek bezposrednio przed rozpoczęciem seansu.
Liczba miejsc ograniczona.

Projekcje przeznaczone dla widzów dorosłych (18+).
__________________________________________

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu Planer. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie stacjaorunia.weebly.com