Harmonia - nabór do międzypokoleniowego projektu Art Generacje

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Fundacja Drama Way zaprasza wszystkich, którym bliski jest temat szeroko pojętej HARMONII do zgłaszania się do VI edycji międzypokoleniowego, artystyczno-społecznego projektu ART GENERACJE, który rozpocznie się w kwietniu, a zakończy pokazem finałowym w połowie czerwca 2021!

Jest to projekt Teatru Zaangażowanego Społecznie, który stwarza przestrzeń wspólnej pracy warsztatowej młodszych i starszych. W wieku od 13 lat do... bez ograniczeń! Praca zaowocuje tworzonym od podstaw - z improwizacji i wewnątrzgrupowego ucierania wizji – spektaklem. Tematem przewodnim VI edycji jest HARMONIA.

Projekt prowadzony jest metodami Teatru Zaangażowanego Społecznie. Podczas spotkań (które odbywają się 1 raz w tygodniu po ok. 2.5 godziny) Uczestniczki i Uczestnicy będą dzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami oraz uczestniczyć w rozmaitych ćwiczeniach i grach teatralnych. Na kanwie wybranych w toku warsztatów opowieści i improwizacji zostanie stworzony spektakl, będący podsumowaniem i jednocześnie finałem całego projektu.

W jakiej formie powstanie tegoroczny spektakl? Tego jeszcze nie wiemy. Wszystko zależy od sytuacji pandemii, naszych i Waszych możliwości. Poprzednia edycja odbyła się niemal w całości on-line i była bardzo wzbogacającym doświadczeniem zarówno dla uczestników jak i prowadzących.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno-organizacyjne 17 marca 2021 r. o godz. 19.00 na platformie zoom. W celu otrzymania linka do spotkania prosimy o wysłanie mejla na adres: artgeneracje@dramaway.pl
Jeśli chcą Państwo zgłosić się do wzięcia udziału w projekcie - prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://tiny.pl/7jgfg

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY.

Strona projektu:
http://www.fundacja.dramaway.pl/projekty/art-generacje

Wszystkie pytania prosimy kierować mailowo na adres: artgeneracje@dramaway.pl

Projekt współfinansowany przez miasto stołeczne Warszawa.

Serdecznie zapraszamy!

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie waw4free.pl