Golden 90'. Warsztat rodzinny online

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

W mailu z potwierdzeniem zakupu otrzymają Państwo link do wykładu online na platformie ZOOM. Po kliknięciu w link otworzy się aplikacja ZOOM, a jeśli nie mają jej Państwo, to pojawi się komunikat z prośbą o bezpłatną instalację aplikacji na komputerze, tablecie lub smartfonie.

Warsztat o architekturze lat dziewięćdziesiątych na warszawskiej Woli. Zajrzymy na ulicę Żelazną, Sienną, na aleję Jana Pawła II i przyjrzymy się dominującym tam postmodernistycznym pomysłom – w skrócie POMO. Dlaczego niektóre budynki POMO przypominają kamienice, z czym jeszcze skojarzą Wam się inne realizacje z tych „ciekawych” czasów? „Golden 90” nawiązuje do popularnego w latach 90. zwrotu, wyrażającego oczekiwania dobrobytu, a w architekturze szaleństwa kolorów i form, w odróżnieniu od „monotonii” poprzedniej epoki. W części warsztatowej zmierzymy się z zadaniem projektowym, w którym będziemy mogli wykorzystać zdobytą podczas zajęć wiedzę. Będziemy wycinać, kleić, komponować i budować.

Wiek uczestników: 8-13 lat

Prosimy o przygotowanie:
- kolorowych kartek
- nożyczek
- kleju
- ołówka

Prowadząca: Aleksandra Pawlak, architektka wnętrz, związana z inicjatywą Tu było Tu stało
Więcej informacji: http://muzeumwoli.muzeumwarszawy.pl/wydarzenia/golden-90s-warsztat-rodzinny/

Czas trwania spektaklu: 90 minut

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl