Gary Guthman Show z udziałem Gary Guthman Jazz Quartet

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

"Wawer Music Festival w Bieszczadach" to przeniesienie koncertów festivalu Wawer Music Festival na tereny Bieszczad, gdzie dostęp do wydarzeń kulturalnych jest utrudniony.

Koncert odbędzie się w ramach projektu "Wawer Music Festival w Bieszczadach", który obejmuje organizację 2 koncertów na terenach rejonu bieszczadzkiego (Ustrzyki Dolne, Cisna) oraz ich bezpłatne udostępnienie wszystkim zainteresowanym.
Koncert zaprasza do wspólnej aktywności kulturowej i społecznej, do czynnego uczestniczenia w wydarzeniach, które jednoczą mieszkańców będąc jednocześnie świetną promocją wartościowego spędzania czasu wolnego.
W ciągu oryginalnego wieczoru muzycznego publiczność obok muzyki, która stanowi główny nurt spotkań, będzie mieć możliwość aktywnego uczestniczenia w spotkaniu z zaproszonym gościem honorowym.
Artyści zaprezentują krótką lekcję historii muzyki, odwołując się do kompozycji z poprzednich epok, jak i utworów współczesnych, przekonując, że muzyka klasyczna nie musi być poważna :-)

24.10.2015 – Ustrzyki Dolne
Koncert: "Gary Guthman Show z udziałem GG Jazz Quartet (USA)"
Gość honorowy: Zbigniew Zamołojko - artysta malarz
Gospodarz wieczoru: Janusz Ostrowski

Gary Guthman, wirtuoz trąbki, aranżer i kompozytor, swobodnie odnajdujący się we wszystkich stylach muzycznych. Jeden z najlepszych na świecie trębaczy wraz z zespołem zagwarantują moc artystycznych doznań.
Gary Guthman Jazz Quartet zabierze nas w świat własnej wizji, wyróżniającej się elegancją i błyskiem wirtuozerii.
Koncertowi towarzyszyć będzie wywiad z malarzem Zbigniewem Zamołojko, który przygotuje także wystawę swoich prac.

Wstęp na koncert BEZPŁATNY!

 

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie wawerbieszczady.interpiano.pl