Fotografia krajobrazowa

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy  młodzież, osoby dorosłe, jak i seniorów, na bezpłatne warsztaty  fotograficzne w ramach projektu "Trampolina do kultury". Podczas pierwszego spotkania skoncentrujemy się na fotografii krajobrazowej. 

"Fotografia krajobrazowa" to pierwszy z dwóch warsztatów fotograficznych wielopokoleniowych  . W czasach dominacji obrazu i ogromnej popularności fotografii postaramy się przybliżyć uczestnikom jej podstawowe zasady i techniki. Opowiemy o zaletach i wadach dostępnych na rynku aparatów, przedstawimy rodzaje fotografii oraz opowiemy o tym, co pasjonuje nas od ponad dekady.

Warsztaty wprowadzą uczestników w teorię i praktykę fotografii krajobrazowej. Omówimy podstawowe czynniki, na które należy zwracać uwagę wykonując zdjęcia tj.: wybór odpowiedniego miejsca, kompozycja, światło. Przedstawimy również możliwości cyfrowej post produkcji fotografii, co pozwoli na zapoznanie się z całym procesem towarzyszącym fotografii od momentu wykonania zdjęcia do uzyskania odbitki.

Warsztaty "Fotografia krajobrazowa" to idealna okazja, by stawiać pierwsze kroki w fotografii lub poszerzać swoją pasję o fachową wiedzę i umiejętności pod okiem specjalisty!

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie przez uczestnika aparatu fotograficznego. 

Na warsztaty można zapisać się na 3 sposoby:

  • poprzez formularz internetowy dostępny na stronie
  • telefonicznie od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-16:00, nr tel. 71 733 44 30
  • osobiście w CRZ Krzywy Komin przy ul. Dubois 33-35a również od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00

Serdecznie zapraszamy do udziału w pełnym cyklu warsztatów fotograficznych. Drugie spotkanie 17.10. zostanie poświęcone fotografii portretowej - więcej informacji i zapisy: "Fotografia portretowa"

Udział w warsztatach jest bezpłatny. 

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu Trampolina Senior. Jest to cykl zróżnicowanych tematycznie warsztatów, dedykowanych osobom po 60. roku życia. Uczestnicy znajdą w nich zarówno artystyczną ekspresję, jak i naukę praktycznych umiejętności.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Wszystkie prace powstałe w ramach projektu "Trampolina do kultury" pozostają w posiadania CRZ Krzywy Komin w celu ich prezentacji podczas wystawy finałowej. 

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

 

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl