FETA 2019

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

 PROGRAM**

 

CZWARTEK - 11.07.2019  

MAPA       

                                                 

21.30 Inauguracja Festiwalu. Wernisaż wystawy FOTO FETA 

ul. Jałmużnicza – A6


22.00 Teatr AKT „Sen Kustosza” 

Polska, Warszawa / 60 min / boisko, ul. Jałmużnicza – A6

 

 

Dzień II

PIĄTEK - 12.07.2019

MAPA 

 

16.00 Premiera: Teatr Plama GAK „To tu, to tam” 

Polska, Gdańsk / 30 min / ul. Łąkowa 39/44, przed siedzibą LPP – A7


16.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 

Holandia / 25 min / Reduta Wilk – A5


17.00 Always Drinking Marching Band „The Street is Ours” 

Hiszpania - Katalonia / 35 min / start ul. Kieturakisa - parada


18.00 Dansk Rakkerpak „Life is Good” 

Dania / 45 min / Plac Wałowy – A1


18.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 

Holandia / 25 min / Reduta Wilk – A5

 

19.00 Teatr Pantomimy MIMO „Dom z moich snów” 

Polska, Warszawa / 45 min / boisko, Reduta Wilk – A4


20.00 Dansk Rakkerpak „Life is Good” 

Dania / 45 min / Plac Wałowy – A1


20.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 

Holandia / 25 min / Reduta Wilk – A5


20.00 Marcin „Ex” Styczyński „Plucie ogniem – Fire Breathing Show” 

Polska / 40 min / boisko, ul. Dolna Brama – A3


21.00 Mr Pejo’s Wandering Dolls „Bestiary”

Rosja / 45 min / plac przy Bastionie Św. Gertrudy – A2


21.00 Always Drinking Marching Band „The Street is Ours”

Hiszpania - Katalonia / 60 min / Reduta Wilk – A5


22.15 Teatr AKT „Poza czasem” 

Polska, Warszawa / 60 min / boisko, ul. Jałmużnicza – A6

 

______________________________________


16.00 – 21.00 Vincent de Rooij & Daan Mathot „OFF”

Holandia / 15 min /  Plac Wałowy – A1 

wstęp: 5 zł *

 

 

 

Dzień III

SOBOTA - 13.07.2019

MAPA

 

15.00 Teatr Barnaby „Tymek”

Polska, Gdańsk / 45 min /  ogród Domu Chodowieckiego i Grassa – B4

 

15.30 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"

Holandia / 25 min / Park Św. Barbary – B1

 

16.00 Dansk Rakkerpak „Life is Good” 

Dania / 45 min / Park Św. Barbary – B1

 

16.00 Always Drinking Marching Band „The Street is Ours” 

Hiszpania - Katalonia / 45 min / ul. Długa i Długi Targ – parada

 

17.00 Teatr Pantomimy MIMO „Dom z moich snów” 

Polska, Warszawa / 45 min / okolice Domu Chodowieckiego i Grassa – B4

 

17.00 Marcin „Ex” Styczyński „Plucie ogniem – Fire Breathing Show” 

Polska / 40 min / Targ Węglowy – B8

 

17.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 

Holandia / 25 min / Park Św. Barbary – B1

 

18.00 Premiera: Valerian Collot „Moje Miejsce, Nasze Miejsce”

Polska, Gdańsk / 40 min / Park Św. Barbary – B1

 

18.00 Teatr HOM „Ukryte” 

Polska, Tychy / 45 min / ul. Ołowianka (plac przy Narodowym Muzeum Morskim) – B2

 

18.30 Always Drinking Marching Band „The Street is Ours” 

Hiszpania - Katalonia / 45 min / ul. Długa i Długi Targ – parada

 

18.30 Teatr Barnaby „Tymek” 

Polska, Gdańsk / 45 min / ogród Domu Chodowieckiego i Grassa – B4

 

19.00 Dansk Rakkerpak „Life is Good” 

Dania / 45 min / Park Św. Barbary – B1

 

19.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 

Holandia / 25 min / Park Św. Barbary – B1

 

19.00 Marcin „Ex” Styczyński „Plucie ogniem – Fire Breathing Show” 

Polska / 40 min / Targ Węglowy – B8

 

20.00 Jashgawronsky Brothers „PopBins” 

Włochy / 70 min / Targ Węglowy – B8

 

21.00 Teatr Formy „Oblicza Salvadora Dali” 

Polska, Wrocław / 60 min / boisko, ul. Krosienka, Osiek – B5

 

21.30 InZhest „Golden Age”

Białoruś / 50 min / Park Św. Barbary – B1

 

22.00 Cie Bivouac "A corps perdus" 

Francja / 60 min / plac przy ul. Rycerskiej – B3

 

23.30 Voala "Voala Station" 

Hiszpania / 45 min / Stocznia Cesarska, plac pod Żurawiem M3 – B6

 

__________________________________________


14.00 - 20.00 Toti Toronell / Laitrum Teatre "MICRO-SHAKESPEARE" 

instalacja interaktywna w języku angielskim 

Hiszpania, Katalonia / Wielka Brytania / Park Św. Barbary – B1

wstęp: 5 zł *


15.00 - 21.30 Vincent de Rooij & Daan Mathot „OFF” 

Holandia / 15 min / Park Św. Barbary – B1

wstęp: 5 zł *

 

 

 

Dzień IV

NIEDZIELA - 14.07.2019

MAPA 

 

15.00 Premiera: Teatr Barnaby "Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa"

Polska, Gdańsk / 45 min / ogród Domu Chodowieckiego i Grassa – B4


15.30 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 

Holandia / 25 min / Park Św. Barbary – B1


16.00 Dansk Rakkerpak „Life is Good” 

Dania / 45 min – Park Św. Barbary – B1


16.00 Always Drinking Marching Band „The Street is Ours” 

Hiszpania - Katalonia / 45 min – ul. Długa i Długi Targ – parada


16.15 Marcin „Ex” Styczyński „Plucie ogniem – Fire Breathing Show”

Polska / 40 min / Targ Węglowy – B8


17.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime" 

Holandia / 25 min / Park Św. Barbary – B1


17.30 Teatr Barnaby "Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa"  

Polska, Gdańsk / 45 min – ogród Domu Chodowieckiego i Grassa – B4


18.00 Teatr HOM „Ukryte”

Polska, Tychy /45 min / ul. Ołowianka (plac przy Narodowym Muzeum Morskim) – B2


18.00 Always Drinking Marching Band „The Street is Ours” 

Hiszpania - Katalonia / 45 min / ul. Długa i Długi Targ – parada


18.00 Dansk Rakkerpak „Life is Good” 

Dania / 45 min / Park Św. Barbary – B1


18.00 Marcin „Ex” Styczyński „Plucie ogniem – Fire Breathing Show” 

Polska / 40 min – Targ Węglowy – B8


18.30 Teatr Pantomimy MIMO „Dom z moich snów”

Polska, Warszawa / 45 min / okolica Domu Chodowieckiego i Grassa – B4


19.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"

Holandia / 25 min – Park Św. Barbary – B1


19.00 Jashgawronsky Brothers „PopBins” 

Włochy / 70 min / Targ Węglowy – B8


20.30 InZhest „Trash Poem" 

Białoruś / 80 min / Targ Węglowy – B8


22.30 Duchamp Pilot + Voala „Muaré Experience” 

Hiszpania / 60 min – Plac Zebrań Ludowych – B7

wstęp: 5 zł *

kup bilet >>>

 

__________________________________________


14.00 - 20.00 Toti Toronell / Laitrum Teatre "MICRO-SHAKESPEARE" 

instalacja interaktywna w języku angielskim

Hiszpania, Katalonia / Wielka Brytania / Park Św. Barbary – B1

wstęp: 5 zł *

 

15.00 – 20.00 Vincent de Rooij & Daan Mathot „OFF” 

Holandia / 15 min /  Park Św. Barbary – B1

wstęp: 5 zł *

 

 

 

 

 

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu Planer. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie plama.art.pl