Ferie w Centrum Kultury

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą jak spędzić ferie, przygotowaliśmy kilka propozycji dla dzieci w różnym wieku – od zajęć muzycznych, plastycznych, projekcji kina familijnego. Sprawdź, co będzie się działo w Centrum Kultury:
Festiwal Gier Planszowych i Karcianych Board Mania – 14 – 29 stycznia
Cieszący się dużym powodzeniem i dynamicznie rozwijający się Festiwal Gier Planszowych i Karcianych już po raz czwarty zagości w Centrum Kultury. Oprócz tematycznych weekendów, 48- godzinnego maratonu gier planszowych i turnieju, w ciągu tygodnia zapraszamy do korzystania z wypożyczalni gier planszowych. Nowością będzie przygotowana we współpracy z Fundacją Trach strefa dla dzieci.

Ferie z sensem
Specjalna propozycja Pracowni Sztuczka dla rodziców, którzy szukają alternatywy dla opieki nad dziećmi w wieku 7-12 lat na czas ferii. Autorski, opracowany i prowadzony przez kompetentną kadrę opiekunów program rozbudzi w dzieciach kreatywność, umiejętność pracy w grupie, świadomość nowych mediów czy muzykalność, a przede wszystkim wzmocni poczucie własnej wartości. Oferujemy opiekę nad dziećmi przez 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu.

Karuzela Sztuki – Mapy
Z początkiem roku Karuzela sztuki wiruje w stronę odległych lądów. Zabierzemy was w niecodzienną podróż. Zobaczycie gejzery w Islandii, karawany na egipskiej pustyni i miasta Majów w Meksyku.
15, 17, 19 stycznia/
Filmowe Ferie ze Sztuczką
Zapraszamy do Sali Kinowej na seanse kina familijnego. Zobaczymy zarówno animacje, jak i filmy fabularne. Opisy poszczególnych filmów znajdują się w sekcji Wydarzenia naszej strony internetowej.
16-20 stycznia, 23-27 stycznia;
Artelandia
Zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 4-6 lat, podczas których mali uczestnicy poprzez wspólną zabawę poznają podstawowe zasady muzyki oraz odkryją nowe dźwięki i instrumenty.
17, 24 stycznia /

Czytelnia Dramatu Dzieciom: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
Zapraszamy na performatywne czytanie jednej z najciekawszych pozycji we współczesnej dramaturgii dla dzieci. Czytana sztuka stanie się punktem wyjścia dla niecodziennych warsztatów twórczych.
25 stycznia /

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com