Dżem La Ronde — wieczór Szkoły Impro

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Wieczór będzie poświęcony formatowi LA RONDE. Co to takiego? To sekwencja dwuosobowych scen. A zagra scenę z B, potem B z C, C z D i tak dalej. Poszczególne postacie nie znają się, ale z biegiem spektaklu mogą się poznać, ponieważ wątki będą powracać, każdy może zagrać z każdym. A może postać, która pojawiła się na początku już nie wróci? Przekonajmy się! Pssst... La Ronde to format, który wykorzystywany jest na naszych warsztatach A1: Sceny dwuosobowe. Kurs ten skupia się na scenach dwuosobowych, więc nie przechodzimy do montażu. Ale w trakcie tego wieczoru będą montaże! Więc tym bardziej zapraszamy wszystkich studentów i nie-studentów oczywiście jak najbardziej też!

MIEJSCE: Resort Komedii, ul. Bielańska 1

● Sprzedaż biletów na wydarzenie jest prowadzona wyłącznie drogą internetową.
● Bilety w sprzedaży najpóźniej 15 minut po rozpoczęciu wydarzenia.

Z uwagi na wyjątkowe warunki sanitarne spektakli na żywo, prosimy Was o uwzględnienie kilku ważnych informacji:
— Warto przyjść wcześniej, sala będzie otwarta 30 minut przed spektaklem.
— Jeżeli nie czujecie się dobrze, w ostatniej chwili pojawiły się u Was kaszel lub gorączka – zostańcie w domu.
— W czasie spektaklu będą Was obowiązywały maseczki – zabierzcie je ze sobą.

Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, kupując bilet na wydarzenie:
— Uczestnik oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
— Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy.
— Uczestnik zobowiązuje się, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, nie weźmie udziału w imprezie i natychmiast poinformuje Organizatora o swoim stanie zdrowia.

W każdy poniedziałek zapraszamy do Resortu Komedii na Wieczory Szkoły Impro w formie różnorakiej — dżemy z udziałem publiczności, pokazy, formaty specjalne, turnieje, sceny dwuosobowe, wydarzenia muzyczne. Szkoła Impro działa w Warszawie od 2012 roku. To pierwsza w Polsce i najdłużej istniejąca jednostka, prowadząca działalność w zakresie szkoleń zawodowych z improwizacji teatralnej i komediowej. Prowadzą je doświadczeni artyści warszawskich scen oraz aktywni trenerzy improwizacji — aktorzy, komicy, wokaliści, pisarze, scenarzyści — posiadający wieloletnie doświadczenie, którzy uczyli się od renomowanych nauczycieli i inicjatorów światowej sceny improwizacji (iO Theatre Chicago, Second City Chicago, UCB New York).

www.szkolaimpro.pl

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl