Dżem — wieczór Szkoły Impro

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Zapraszamy na DŻEM SZKOŁY IMPRO. To wydarzenie otwarte dla wszystkich chętnych. Instruktorzy Szkoły Impro poprowadzą Was przez krótsze i dłuższe gry, a Wy macie tylko dobrze się bawić.

Wieczory Szkoły Impro to wydarzenia adresowane do uczniów, jak i do wszystkich osób zainteresowanych ofertą Szkoły Impro.

Sprzedaż biletów na wydarzenie jest prowadzona wyłącznie drogą internetową.
Bilety w sprzedaży najpóźniej 15 minut po rozpoczęciu wydarzenia.

MIEJSCE: Resort Komedii, ul. Bielańska 1

*****

Z uwagi na wyjątkowe warunki sanitarne spektakli na żywo, prosimy Was o uwzględnienie kilku ważnych informacji:
● Warto przyjść wcześniej, sala będzie otwarta 30 minut przed spektaklem.
● Jeżeli nie czujecie się dobrze, w ostatniej chwili pojawiły się u Was kaszel lub gorączka – zostańcie w domu.
● W czasie spektaklu będą Was obowiązywały maseczki – zabierzcie je ze sobą.

*****

Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, kupując bilet na wydarzenie:
— Uczestnik oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
— Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy.
— Uczestnik zobowiązuje się, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby, nie weźmie udziału w imprezie i natychmiast poinformuje Organizatora o swoim stanie zdrowia.

*****

W każdy poniedziałek zapraszamy do Resortu Komedii na Wieczory Szkoły Impro w formie różnorakiej — dżemy z udziałem publiczności, pokazy, formaty specjalne, turnieje, sceny dwuosobowe, wydarzenia muzyczne.

Szkoła Impro działa w Warszawie od 2012 roku. To pierwsza w Polsce i najdłużej istniejąca jednostka, prowadząca działalność w zakresie szkoleń zawodowych z improwizacji teatralnej i komediowej. Prowadzą je doświadczeni artyści warszawskich scen oraz aktywni trenerzy improwizacji — aktorzy, komicy, wokaliści, pisarze, scenarzyści — posiadający wieloletnie doświadczenie, którzy uczyli się od renomowanych nauczycieli i inicjatorów światowej sceny improwizacji (iO Theatre Chicago, Second City Chicago, UCB New York).

www.szkolaimpro.pl
www.facebook.com/SzkolaImpro
www.instagram.com/szkolaimpro

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl