CORNO - Brass Music Festival 2019 / wykład - Technika Alexandra

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Technika Alexandra jest skoncentrowana wokół poprawnej postawy ciała, uczy świadomego eliminowania zbędnych napięć ograniczających nasze możliwości ruchu i zachowań. Doskonały wykład o tym jak zdrowo i wygodnie stać, siedzieć i leżeć dla osób pracujących w wymuszonej postawie, dużo podróżujących czy wykonujących ruchy repetytywne.
Wykład przeprowadzi Magdalena Kędzior, certyfikowany instruktor Techniki Alexandra/
www.technika-alexandra.pl

***
CORNO – Brass Music Festival to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego odbywają się koncerty kameralne i symfoniczne w doskonałym wykonaniu, kursy mistrzowskie indywidualne i grupowe dla waltornistów, trębaczy, puzonistów i tubistów, zajęcia uczące zdrowej postawy w graniu na instrumencie, wykłady i wystawa instrumentów. To jedyny taki festiwal w Polsce.
CORNO skupia wokół siebie międzynarodową kadrę wykładowców, światowej sławy muzyków oraz specjalistów w zakresie pielęgnowania zdrowia w zawodzie muzyka. Aktywizuje nie tylko lokalną społeczność, ale także rozbudza sympatię i promuje piękne miasto Zieloną Górę.
Na koncerty renomowanych gwiazd przyjeżdżają melomani z całej Polski. Uczestnicy warsztatów przyjeżdżają do Zielonej Góry z całego świata. Mimo, że to dopiero trzecia edycja, CORNO Brass Music Festival dołączył już do rangi międzynarodowych wydarzeń i z powodzeniem rywalizuje jakością, programem artystycznym oraz ofertą warsztatową dla uczniów i studentów z wiodącymi festiwalami tego typu w Europie.

więcej informacji na corno.pl
Facebook/CornoBMF
posłuchaj film promocyjny

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie corno.pl