CORNO - Brass Music Festival 2019 / koncert muzyki filmowej

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

15

Legendarny waltornista JAMES THATCHER, ikona Hollywood Studio, ulubiony muzyk Johna Williamsa, poprowadzi uczestników warsztatów w koncercie muzyki filmowej. W programie koncertu znajdą się najsłynniejsze utwory muzyki filmowej („Gwiezdne Wojny”, „Park Jurajski”, „Dzień Niepodległości”, „Siedmiu Wspaniałych” i inne) wykonywane przez ensemble blaszane (waltorniowe, trąbkowe, puzonowe i tubowe) w wykonaniu uczestników warsztatów i pedagogów.

Wykonawcy:
James Thatcher – prowadzenie zespołów waltorniowych i ogólnych / Andrew Stone-Fewings – prowadzenie zespołów trąbkowych / Györgi Gyivicsan – prowadzenie zespołów puzonowych / uczestnicy międzynarodowych warsztatów oraz artyści festiwalu

Wyłącznym sponsorem koncertu jest Elektrociepłownia Zielona Góra S.A.

Bilety do nabycia na abilet.pl, w kasie Filharmonii Zielonogórskiej oraz w stacjonarnych punktach Abilet.

***
CORNO – Brass Music Festival to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego odbywają się koncerty kameralne i symfoniczne w doskonałym wykonaniu, kursy mistrzowskie indywidualne i grupowe dla waltornistów, trębaczy, puzonistów i tubistów, zajęcia uczące zdrowej postawy w graniu na instrumencie, wykłady i wystawa instrumentów. To jedyny taki festiwal w Polsce.
CORNO skupia wokół siebie międzynarodową kadrę wykładowców, światowej sławy muzyków oraz specjalistów w zakresie pielęgnowania zdrowia w zawodzie muzyka. Aktywizuje nie tylko lokalną społeczność, ale także rozbudza sympatię i promuje piękne miasto Zieloną Górę.
Na koncerty renomowanych gwiazd przyjeżdżają melomani z całej Polski. Uczestnicy warsztatów przyjeżdżają do Zielonej Góry z całego świata. Mimo, że to dopiero trzecia edycja, CORNO Brass Music Festival dołączył już do rangi międzynarodowych wydarzeń i z powodzeniem rywalizuje jakością, programem artystycznym oraz ofertą warsztatową dla uczniów i studentów z wiodącymi festiwalami tego typu w Europie.

więcej informacji na corno.pl
Facebook/CornoBMF
posłuchaj film promocyjny

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.
Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Zielona Góra oraz Marszałka Województwa Lubuskiego.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie corno.pl