Co mogę zrobić dla klimatu, nie ruszając się z domu? – warsztaty ekologiczne dla dorosłych

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza osoby dorosłe do udziału w warsztatach ekologicznych „Co możesz zrobić dla klimatu, nie ruszając się z domu?” - organizowanych w ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Edukacji Globalnej 2021. Warsztaty odbędą się w dniu 25 listopada 2021 o godz. 17.00 w Sali Edukacyjnej Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11, poziom). Poprowadzi je Dorota Szewczyk – Dyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu, która poruszy najistotniejsze kwestie związane z panującym klimatem oraz podpowie jak każdy z nas może przyczynić się do poprawy jego jakości, a co za tym idzie jakości życia na Ziemi. Udział w warsztatach jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

Warunkiem udziału w warsztatach jest wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej skanu lub zdjęcia na adres e-mail: promocja@biblioteka.sosnowiec.pl lub dostarczenie osobiście do Informatorium (ul. Kościelna 11, poziom I) w godzinach otwarcia placówki do dnia 24 listopada 2021 r. Karta zgłoszenia dostępna jest na stronie internetowej Organizatora: www.biblioteka.sosnowiec.pl.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl