Chór przyjedzie do Zamku Sarny!

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Chór Kameralny Collegium Musicum Uniwersytetu Warszawskiego koncertuje na co dzień w wielkich salach koncertowych Warszawy, na festiwalach muzycznych w całej Polsce, w słynnych katedrach i kościołach na całym świecie, jednak równie często z przyjemnością występuje w najdalszych zakątkach naszego kraju dla lokalnej publiczności. W 2019 roku już po raz trzeci ruszy w Polskę z koncertami cyklu „Chór przyjechał” – stanie się tak dzięki dotacji, którą Chór i współpracujące z nim Stowarzyszenie Dramma per Musica uzyskały z programu „Kultura dostępna” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


29 czerwca Collegium Musicum UW pojawi się w Ścinawce Górnej (gmina Radków, powiat kłodzki, województwo dolnośląskie). W sobotnie popołudnie w Sali Wielkiej Zamku Sarny w Ścinawce Górnej zabrzmi koncert „Miłość nieduża” – piosenki do tekstów Jeremiego Przybory i Agnieszki Osieckiej, te znane i te mniej znane, opracowane dla chóru przez jego dyrygenta, Andrzeja Borzyma. Wstęp wolny. Partnerem koncertów Chóru w Narewce jest Fundacja Odbudowy Dworu Sarny, która przy okazji koncertu zaprasza do zwiedzania wciąż odnawianego zamku i skorzystania z kawiarni.

„Miłość nieduża” – piosenki Jeremiego Przybory i Agnieszki Osieckiej
Sala Wielka Zamku Sarny w Ścinawce Górnej (gmina Radków, powiat kłodzki)
Sobota, 29 czerwca 2019 r., godz. 17:00
Wstęp wolny.

Tegoroczny cykl „Chór przyjechał” miał swoją inaugurację w maju w Narewce w Puszczy Białowieskiej, zaś kolejne koncerty odbędą się w Trześni i Gorzycach koło Sandomierza oraz w podkrakowskim Gdowie.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.cm.uw.edu.pl