Choke - wystawa fotografii Pawła Frenczaka w muzycznej oprawie Bartosza Urbanowicza w CK Agora we Wrocławiu.

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Cykl fotografii CHOKE, jest wynikiem połączenia fascynacji chwytanymi sportami walki oraz obsesji poszukiwań idealnego światła. Dokument fotograficzny, w którym można zaobserwować migawki wrażeń, twarzy i emocji stał się źródłem koncepcji artystycznej. W kolejnym etapie pomysł ewoluował w kierunku abstrakcji, wizualności, gry światła z bryłą ludzkiego ciała, zrzucając z siebie maskę dosłowności i tym samym wymykając się z wszelkich gatunkowych ram. Paweł Frenczak zaprezentuje nam około 20 czarno-białych zdjęć, będzie to fotografia sportowa w nowym wydaniu, całkowicie odrzucającym kanony dokumentalne czy prasowe. Wystawa będzie tym bardziej osobista, że połączy ze sobą dwie pasje życiowe autora. Paweł inspiruje i fascynuje się światłem, ono jest punktem wyjścia do tego co znajdzie się na zdjęciu.
Paweł Frenczak - fotograf, reżyser, absolwent Instytutu Fotografii Twórczej w Opawie, Wrocławianin. Laureat Grand Press Photo, VIVA PHOTO Awards oraz BIKE DAYS Audience Award. Jego prace wystawiane były w Polsce i za granicą (m.in. wystawy indywidualne w Muzeum Współczesnym Wrocławia, na Opolskim Festiwalu Fotografii, w Galerii Pauza, czy na Festiwalu Fotografii w Bratysławie). Współtwórca kampanii reklamowych dla takich marek jak Adidas, Bytom, CUPRA, XIAOMI. Pracował dla Papaya Films, DOBRO FILMS. Swoje zdjęcia publikował m.in. w Newonce Magazine, I-D, Art&Business. Na stałe współpracuje z Magazynem SZOSA. Fotografia jest dla Pawła sposobem na życie, pasją, narzędziem do wyrażania siebie, emocji, a także dokumentacji rzeczywistości wokoło. To dla niego chwilowa czynnością sprowadzona do naciśnięcia spustu migawki - to sposób życia i myślenia o obrazach oraz świecie, który nas otacza.

O muzyczną stronę wydarzenia zadba dj Dejot - reprezentant wrocławskiej sceny tanecznej, bboy, dj, miłośnik dobrych brzmień, host. Jeden z założycieli radiowej audycji Fleszlajt we wrocławskim Radiu RAM.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.ckagora.pl