Brzdąc w muzeum - Brzdąc wśród książek

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Zajęcia rodzinne dla dzieci w wieku od 0 do 2 lat z opiekunami

Czy można raczkować po muzealnych salach? Czy można pójść z rodzicami na spacer do muzeum? Czy w muzeum można się pobawić? Muzeum Pana Tadeusza zaprasza rodziców z małymi dziećmi (od 0 do 2 lat) na specjalne zajęcia, podczas których dzieci pobawią się w muzealnych salach w otoczeniu muzealnych skarbów, a rodzice będą mogli w towarzystwie brzdąców pooglądać eksponaty i posłuchać opowieści o nich. Po skończonych zajęciach rodzice wraz z dziećmi mogą spędzić czas w specjalnej sali przyjaznej najmłodszym.

Zajęcia prowadzi dr Monika Bronowicka, historyk, edukator muzealny, prywatnie mama pięcioletniej Uli, a także autorka bloga podróżniczego Dolny Śląsk dla Uli.

Zajęcia Brzdąc w muzeum organizowane są w ramach akcji #muzealniaki, która za cel stawia sobie pokazanie, że w muzeach i galeriach sztuki jest miejsce dla dzieci w każdym wieku.

Wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, zapisy na dany miesiąc przyjmujemy poprzez formularze zgłoszeniowe, które są dostępne od 20. dnia poprzedniego miesiąca.

5 czerwca (środa) 2019, godzina 11.30
Brzdąc wśród książek

W muzealnej bibliotece znajduje się książka z opisami zabaw dziecięcych sprzed stu lat. Wspólnie sprawdzimy, co jeszcze interesującego dla najmłodszych można tam odnaleźć i poszukamy literackich inspiracji.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie muzeumpanatadeusza.ossolineum.pl