BOYS w Banana Dance Club // 23.02.2018

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

20

BOYS w Banana Dance Club // 23.02.2018
W piątek 23 lutego zapraszamy na koncert żywej legendy DISCO POLO zespołu BOYS!

Geneza zespołu BOYS to książkowy przykład jak inwencja twórcza żądnej przygód paczki młodych ludzi może wyjść naprzeciw wszelkim nastrojom, a za tym oczekiwaniom ówczesnego rynku oraz każdego człowieka, tym bardziej z początku Polski lat dziwięćdziesiątych. Cel był prosty i przejrzysty w swej wymowie: „gramy dla ludzi…“
Miliony pomysłów na krecaję muzycznego „ja“ starali się systematycznie prezentować, a tym samym doskonalić na każdej – bez wyjątku – imprezie plenerowej, dyskotekowej czy kulturalnej. Niekończące się próby, reakcje publiczności, doradztwo artystyczne ludzi „z branży“ doprowadziło grupę pięciu chłopaków do kreacji własnej scenicznej osobowości – za nazwą BOYS przyszedł stosunkowo niepowtarzalny styl muzyczny. Mimo wyjątkowo dużej, jak na tamten okres, konkurencji to właśnie formacji BOYS udaje się wydać pod flagą firmy fonograficznej Blue Star pierwszy materiał pt.: „Dziewczyna z marzeń“. To był rok 1991. Materiał prócz takich hitów jak: „Wolność“ czy tytułowa „Dziewczyna z marzeń“, staje się krokiem milowym w raczkującym jeszcze nurcie polskiej muzyki – ówcześnie znanym jako „muzyka chodnikowa“.
Każdy kolejne wydawnictwo, podnosząc tu choćby za przykład te największe: „Usłysz wołanie“ czy „Wspólne inicjały“, jedynie cementują piedestał, na który zaczyna wznosić się grupa BOYS. A to dopiero początek…

W sumie zespół "BOYS" posiada 23. nagrody wręczone za swoje osiągnięcia.
Posiada 5. platynowych i 2. złote płyty.
Wydał dotychczas trzydzieści jeden longplay`ów.
Największym zaskoczeniem dla krytyków stał się materiał: „BOYS na Rockowo“, wydawnictwo na zlecenie niemieckiego koncernu medialnego Bauer S.A.
Zespół BOYS z Marcinem Millerem na czele na przestrzeni lat szukając własnej ideologii muzycznej niepostrzeżenie sam stał się ikoną muzyki na stale wpisując się w panteon gwiazd polskiej sceny rozrywkowej. Wydaje się, iż ich przepisem na zawodowy sukces jest motto systematycznie powtarzane przez Millera:
„gramy dla ludzi od 5. do 105. roku życia“
BANANA DANCE CLUB

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com